Bloog Wirtualna Polska
Są 1 268 184 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
DARMOWA GRA Z NAGRODAMI Moja strona Moja strona

Zdjęcia w galeriach.


JAK SIĘ ZARABIA

sobota, 01 września 2012 9:33


I-Gagnant la barre

 

 Zarabiamy oglądając reklamy

Co to takiego ten I-Gagnant la barre?

To nowy i zarazem bardzo obiecujący i szybko zdobywający nowych użytkowników surfbar podobny do 20$2Surf.

Pomimo obco brzmiącej nazwy program posiada (między innymi) polskie menu. Niewielki baner reklamowy możemy umieścić w dowolnej części ekranu. Zarobki można przelać na swoje konto PayPal po uzbieraniu niezbędnego minimum wynoszącego w tym wypadku 15 Euro.

Poza punktami zdobytymi za wyświetlone reklamy program oferuje kilka możliwości uzyskania dodatkowych punktów:
- za pomocą kilku bezpłatnych, prostych gier (np. poker, zdrapka), - za kliknięcie wyświetlanych mniej więcej co godzinę, specjalnych bonusowych banerków - jednorazowo od 4 do nawet 3000 pkt,
- poprzez klikniecie i obejrzenie reklam w sekcji "płatne kliki"
% od punktów zdobytych przez osoby, którym polecimy I-Gagnant-Barr. Program oferuje dwu poziomowy system poleconych - 20% i 5%. Oznacza to, że już przy pięciu aktywnych poleconych można podwoić swój dorobek punktowy a co za tym idzie zarobki!

 

Jak się zarejestrować i zacząć zarabiać?

Wystarczy kliknąć na link umieszczony na końcu tego postu, następnie podać swój e-mail i przejść przez kilka kroków procesu rejestracji. Potem pozostaje ściągnąć ze strony program i go uruchomić.

 

Ile i jak szybko możesz na tym zarobić?

Szybkość z jaką będzie Ci przybywać punktów zależy od tego ile czasu spędzisz przy komputerze z włączonym surfbarem oraz od tego ilu osobom polecisz system i w jakim stopniu będą one aktywne. Jeśli jednak zdarza się, że spędzasz przy komputerze długie godziny i zadasz sobie odrobinkę trudu promując programik - to zdecydowanie warto spróbować. To nic nie kosztuje!

Aktualny przelicznik (marzec 2012) wynosi 1000 pkt/0,0934 Euro (wzrasta z miesiąca na miesiąc).

W pierwszym miesiącu po rejestracji otrzymujemy gratis konto VIP (poziom 1). Ddaje to nieograniczone możliwości zdobywania punktów za pomocą surfbarua także podwójną ilość punktów z surfer bonusa. Zwykli użytkownicy mogą zdobyć maksymalnie 10.000 pkt miesięcznie z surfbaru - ograniczenie to nie dotyczy oczywiście zarobku z poleconych, bonusów, płatnych klików i gier (jeśli ktoś twierdzi inaczej wprowadza Cię po prostu w błąd).

 

Czy program bije na głowę 20$2Surf?

Można tak przeczytać w niektórych reklamach Wink Ale nie jest to prawda. Surfbary te są porównywalne. Co jest jednak przewagą I-Gagnant-Barre?

Aktualnie I-Gagnant-Barre ma około 20.000 użytkowników i około 100 rejestracji dziennie. 20$2Surf zgromadził już ponad 500.000 użytkowników. Pomyśl ilu poleconych jest do zdobycia w I-Gagnant-Barre? Smile 20% z poleconych pierwszego poziomu - to dużo. Nawet w sytuacji gdy nie zbierzesz wielu poleconych nie jesteś na straconej pozycji.
I-Gagnant-Barre wypłaca uzbieraną kasę regularnie i zgodnie z regulaminem - w przeciwieństwie do 20$2surf, gdzie poślizgi są coraz większe.

do I-Gagnant-Barre można się zapisać klikając na poniższy link:

 

http://www.i-gagnant-barre.com/?u=Akme&lang=pl


Podziel się
oceń
0
5

CZYM JEST WAZZUB I CO NAM DAJE

środa, 21 marca 2012 18:53

 

                          Witam !

CO TO JEST  WazzUb ?

 

WazzUb  to firma, która tak ja Google będzie prowadziło wyszukiwarkę z wieloma różnymi opcjami i za reklamy zarabiała pieniądze. 

Google zarabia miliardy z reklam tylko za to, że my z niej korzystamy. WazzUb  chce się podzielić z nami pieniędzmi, oferując możliwość szukania poleconych, za co my dostaniemy dożywotnio pieniądze. Czyli co miesiąc, tyle ile nam się uda zarobić tyle będziemy dostawać. 

Jest to globalny projekt stworzony przez kilku partnerów biznesowych z USA, Europy, Indii i Chin. Obecnie codziennie rejestruje się tu kilkadziesiąt tysięcy nowych osób.

To absolutny rekord Internetu. Tak, że już   04.05.2012 roku z co najmniej 10.000.000 swoich klientów WazzUB zacznie działalność.

Zaoferuje wtedy swoim użytkownikom darmową, perfekcyjną stronę startową wyposażoną w mocną wyszukiwarkę, a dodatkowo ciekawe oferty:

filmy, gry wideo, ulubione linki, a także mnóstwo darmowych ofert i prezentów.

Pieniądze mają być przelewane na konta bankowe, PayPal  i wysyłane czekiem.

 Gdy się zarejestrujemy dostaniemy nasz własny link ,dzięki któremu możemy szukać poleconych do 5 poziomów głębokości, czyli jeżeli nasz polecony kogoś znajdzie, to my za niego też dostaniemy pieniądze. 

Za każdego partnera firma oferuje nam 1$ w każdym poziomie partnerstwa.
 

Wszystko ruszyło 1 stycznia 2012r  a rejestracje mają trwać do  3 maja 2012r.

Czyli trzeba się zarejestrować i znaleźć partnerów do  03 maja.2012r.


Rejestracja możliwa jest jedynie z linku osoby już zarejestrowanej.

              Podaję poniżej link do rejestracji:


http://signup.wazzub.info/?lrRef=aa1dd42e

 
                               UWAGA :

 

Po kliknięciu w wyżej podany już link:

Uzupełnij formularz wpisując kolejno: imię,nazwisko, hasło i swój  adres mailowy,wybierz kraj zamieszkania,wpisz kod zabezpieczający z obrazka i kliknij  Join.

Po zarejestrowaniu się, otrzymasz link aktywacyjny, w który musisz kliknąć,aby potwierdzić rejestrację. (sprawdź w Spamie!)

Teraz możesz zalogować się do swojego panelu w WAZZUB,z  

http://signup.wazzub.info/login.php


Kluczyk u góry po prawej wpisując e-mail i swoje hasło, zobaczysz tam swój link partnerski,podmień go w tym tekście, skopiuj tę wiadomośći wysyłaj znajomym, a zaraz po rejestracji  ustaw tę stronę w swoim kompie jako startową.

http://www.perfectinter.net/


         Zostało niewiele czasu. 

 

Firma postanowiła pozyskać miliony użytkowników poprzez polecenia osobiste.Dlatego też zamiast wydawać miliony dolarów na reklamę i marketing, woli płacić swoim użytkownikom za polecenia.

Ale uwaga - jak wspomniałem wcześniej ta niesamowita oferta jest ograniczona czasowo tylko do 3 maja 2012r.
               Jest to naprawdę piękny biznes.

Za każdą zaproszoną osobę, niezależnie, czy to Ty, czy ktoś pod Tobą ją zarejestruje,Ty do 5-tego poziomu w dół przez czas nieograniczony będziesz dostawał $1 miesięcznie.Zróbmy to na liczbach bo do mnie to jakoś bardziej przemawia.Przykładowo, jeśli Ty zainteresujesz 5 osób i każda z nich zrobi to samo do 5-tego poziomu to będziesz otrzymywał  $ 3.905 miesięcznie.

          Rejestracja i członkostwo są darmowe.


Aby zarabiać i budować swój pasywny dochód trzeba rekrutować poleconych. Za każdą osobę co miesiąc otrzymamy 1$ do 5 poziomu głębokości.

                               Przykład:

Jeśli zaprosisz do projektu np. tylko 5 osób i każda z nich także zaprosi 5 itd. To: 

1 poziom 5 x 1$ = 5$

2 poziom 25 x 1$ = 25$

3 poziom 125 x 1$ = $125$

4 poziom 625 x 1$ = $625$

5 poziom 3125 x 1$ = $3.125$

Nie ma ograniczeń co do ilości zapraszanych osób. Nie trzeba wykonywać żadnej pracy poza rejestracją i Zapraszaniem innych do portalu,oraz

ustawieniu ich strony,  jako startową w naszej przeglądarce.

                                 

     Polecaj  więc  WAZZUB  jak największej grupie   osób.


                             
 

 


Podziel się
oceń
0
2

Czym jest 20dollars2surf?

czwartek, 01 grudnia 2011 22:37

- Czym jest 20dollars2surf? 20dollars2surf jest surfbarem, który umożliwia Ci zarabanie za wyświetlanie reklam na Twoim pulpicie podczas surfowania po internecie (normalnego użytkowania komputera). - Skąd pochodzą środki na wypłaty dla uczestników? Reklamy, które oglądasz na 20dollars2surf pochodzą od reklamodawców oraz od użytkowników. Na wypłaty przeznaczone jest 75% wpływów z reklam. - Na czym polega zarabianie w 20dollars2surf ? Zarabiać u Nas możesz poprzez:
- baner/surfbar - zarabiasz 1 punkt za każdą reklamę w nim wyświetloną.
- Bonus za klik - zarabiasz punkty za klikanie w banery - odwiedzanie stron partnerskich.
- Mail bonus - zarabiasz punkty za odwiedzenie strony partnerskiej z reklamy otzymanej na swoją skrzynkę pocztową @.
 

- Bonus za surf - wygrywasz punkty lub 20$pass, gdy klikniesz na "Surfer Bonus" na swoim banerze/surfbarze.- Surf- koło - gra, codziennie otrzymasz 2 darmowe kredyty.
- BingoSurf - gra, codziennie otrzymasz 1 darmowy kredyt.
- System poleceń - zarabiasz 10% z zarobków Twoich poleconych na 10 poziomach polecenia. - Czym jest 20$pass? 20$pass to bonusowy kod strony 20dollars2surf.

Za 1 kod 20$ pass możesz:
- otrzymać 5 kredytów na grę Bingo
- otrzymać 10 kredytów na grę Surf-koło
- zostać Super Polecającym
- zostać Sponsor VIP-em
- zakupić reklamę na 20dollars2surf

Możesz również sprzedać swój kod 20$pass - w postaci wygenerowanego kodu alfanumerycznego możesz go sprzedać lub podarować komuś. - Mam kilka komputerów w domu. Czy mogę posiadać więcej niż 1 konto w programie? W 20dollars2surf nie ma ograniczenia do 1 czy 2 kont na jedno IP. Możesz założyć w programie tyle kont, ile masz oddzielnych komputerów. Wszystkie konta mogą znajdować się w jednej siatce poleceń.

Rejestracja
 
 

- Jak dołączyć do 20dollars2surf? Aby do Nas dołączyć musisz podać swój adres mailowy @ na stronie głównej. Następnie musisz zainstalować banner/surfbar aby dokończyć proces rejestracji. - Jak mogę usunąć swoje konto? Musisz skontaktować się z Nami poprzez zakładkę KONTAKT. Nie zapomnij podać maila, na jaki konto było zakładane. - Czy uczestnictwo w 20dollars2surf jest darmowe? Tak, zapis oraz uczestnictwo w programie jest całkowicie darmowe.

- Jak zainstalować surfbar/banner 20dollars2surf? Aby zainstalować surfbar/banner 20dollars2surf musisz pobrać osobisty plik instalacyjny, instalacja rozpocznie się automatycznie.

Wypłata
 
 

- Cały czas zarabiam punkty - kiedy zobaczę na swoim koncie jakieś pieniądze? Punkty zostają zamienione na pieniądze zawsze pierwszego dnia każdego miesiąca. - W jaki sposób otrzymam wypłatę? (nigdzie nie podawałem/podawałam mojego adresu) Wypłatę możesz zlecić po osiągnięciu 20$. Klikasz na stan konta i uzupełniasz dane do wypłaty.
Wypłaty z 20dollars2surf są realizowane na PayPal, AlertPay oraz Hipay.

Kliknij tutaj jak chcesz się zarejestrować


zarabiaj pieniądzePodziel się
oceń
0
4

WAŻNE INFORMACJE

czwartek, 01 grudnia 2011 22:15

Jeżeli chcesz, aby Twoja REKLAMA była skuteczna proponuję Firmy.net

REKLAMY SĄ ZA DARMO, CO JEST CENNE.

 

Dodaj swoją firmę do katalogu, który odwiedza 3,3 mln osób miesięcznie i zdobywaj klientów ZA DARMO!
 • Będzie widoczna w katalogu branżowym Firmy.net
  odwiedzanym przez setki tysięcy użytkowników tygodniowo.
 • Znajdzie się w popularnych wyszukiwarkach
  takich jak Google.
 • Otrzymasz darmowe konto, za pomocą którego będziesz
  mógł samodzielnie edytować informacje o swojej działalności.

Pamiętaj, że brak oferty firmy w Internecie zdecydowanie zmniejsza szanse na dotarcie do jednego z najsilniejszych kanałów kontaktu z klientem. Jeśli firmy nie da się znaleźć w Internecie to tak, jakby jej nie było.
 • Opis firmy – zwięzłą informację, która pozwoli klientom poznać profil Twojej działalności
 • Dane, takie jak telefon, adres i godziny otwarcia ułatwią klientom bezpośredni kontakt z Twoją firmą
 • Wizualna ekspozycja produktów, które zaprezentujesz swoim klientom
 • Statystyki odwiedzin – dostępne bezpośrednio z Twojego konta – na bieżąco śledzisz popularność swojego Wpisu
 • Promocję Twojej firmy w portalach partnerskich Firmy.net
 • Definiowanie słów kluczowych, które klienci wykorzystają szukając Twojego Wpisu
 • Otrzymywanie opinii – zadowoleni klienci sprawią, że Twój Wpis przesunie się wyżej w rankingu branżowym Firmy.net

 

REJESTRACJA:Podziel się
oceń
0
6

WSTĘP

niedziela, 20 listopada 2011 17:27

WSTĘP


Blog ten powstał z myślą, o tych Internautach, którzy szukają dla siebie najlepszej formy przedstawienia i zamieszczenia  swojej REKLAMY w sieci, w popularnych Programach Partnerskich, oraz zarabianiu na inne sposoby.

Wystarczy tutaj kliknąć w  zamieszczone poniżej banery i zapoznać się z moimi propozycjami.

Jest to prosty sposób, abyś i Ty mógł czerpać z nich korzyści, do czego zachęcam i polecam serdecznie.

Więcej informacji przeczytasz w Kategorii:

-  20$2 surf?

-  Kilka słów o Firmy.net

- WAZZUB

Podziel się
oceń
0
4

Zdjęcia w galeriach.


zarabiaj pieniądze Moja strona

wtorek, 26 września 2017

Licznik odwiedzin:  3 600  

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Moja strona
zarabiaj pieniądze

Kalendarz

« wrzesień »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

O moim bloogu

Najbardziej atrakcyjne i poszukiwane formy Reklamy i zarobku przez Internet.

O mnie

pisarz poeta

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Archiwum

Statystyki

Odwiedziny: 3600
Wpisy
 • liczba: 8
Galerie
 • liczba zdjęć: 10
 • komentarze: 0
Punkty konkursowe: 83
Bloog istnieje od: 2137 dni

Lubię to